رفتن به نوشته‌ها

از راه راه نترسید: 30 روز کامل ، روز 11


من هنوز آنجا آویزانم! این احتمالاً یکی از سخت ترین روزهای زندگی امروز من است ، که طبق کتاب 30 روز به روز ، بسیار طبیعی به نظر می رسد. اما من نمی توانم تسلیم شوم. من نمی توانم حوله بیندازم – من یک سوم راه هستم ، می دانید؟

تنها چیزی که این کار را آسان نمی کند این است که امروز پریود شدم. یک بار دیگر. (دومین بار در دو ماه ، که مشکل بزرگی است زیرا من در دوران یائسگی کار می کنم.) به اصطلاح اژدهای قندی امروز بسیار شدید است ، و من واقعاً مجبور بودم در مورد نخوردن هیچ یک ، هر دو لارارابی که در کشوی میز کارم بودم صحبت کنم. Larabars از نظر فنی با W30 سازگار است ، اما استفاده از آن در موارد اضطراری توصیه می شود. بنابراین ، پس از خواندن تعدادی از پست ها در انجمن آنلاین ، تصمیم گرفتم که نوارها را حتی بعد از روز 30 بسته بندی کنم. این برای بهتر است.

من امروز یک ناهار صرف یک غذای قدیمی قدیمی ، سالاد الهه سبز ، کمی اصلاح شده ، داشتم. بدون چاشنی ، به جای آن روغن زیتون مصرف کنید. من ممکن است آنها را با کنار گذاشتن بیکن اشتباه گرفته باشم (شاید با شکر ، سولفیت و هر چیز دیگری مجاز نبود) ، اما من در برابر باد هشدار دادم. نه ، من دوباره راه اندازی نمی کنم ، اما یک چیز را به شما می گویم: چیزی که با آن سالاد طعم خوبی نداشت. احتمالاً تا به حال به نسخه خانگی خوشمزه من بسیار عادت کرده اید. من آن را به عنوان یک درس آموخته در نظر خواهم گرفت و به کار روی بهبود مهارت های آمادگی خود ادامه می دهم تا بتوانم در روزهای باقی مانده از چنین مواردی اجتناب کنم.

محله های فقیرنشین:

+ حالم از سیب زمینی شیرین بهم میخوره. این قسمت پایینی نان صبحانه من این هفته است و وقتی می خورم احساس می کنم احساس طعم مبهمی دارم. این را دریافت کنید: خیلی شیرین است!

+ من سیب زمینی سرخ کرده یوکان را دوست دارم. بسیار خوشحالم که سیب زمینی معمولی سازگار با Whole30 است.

+ شاید من زیاد پسته می خوردم. من می توانم این کار را با آجیل ماکادمیا ، فندق یا بادام هندی انجام دهم ، اما به نظر می رسد از پسته با محدودیت های بیشتری استفاده می شود. وای

+ یکی دیگر از موارد مورد علاقه جدید: Capers. من نمی دانستم چقدر خوشمزه و خوشمزه است – علاوه بر تخم مرغ ، سالاد ، سبزیجات و غیره. اگر بخواهم صادق باشم ، مدتهاست که بدون هیچ دلیلی از آن اجتناب می کنم.

+ من ساردین خریدم و ماهی قزل آلای رنگین کمان دودی کردم اما هنوز جرات نکرده ام آنها را امتحان کنم. من قبلاً در دانشگاه ساردین بسته بندی شده در سس گوجه فرنگی می خوردم و آنها را دوست داشتم ، اما به دلایلی اکنون از آنها می ترسم.

+ باید مقداری سس مایونز خانگی درست کنم. من شخص مایونز بزرگی نیستم ، اما می خواهم به زودی سالاد تخم مرغ و سالاد تن ماهی درست کنم.

+ خدا را شکر هنوز از تخم مرغ خسته نشده ام.

+ من واقعاً مشتاق هستم که یکبار دیگر وزن کم کنم و لباس های دیگری بپوشم. لباسهای زیادی برای پارسال دارم و قلبم را می شکند. در همین حین ، من تا حد زیادی مجموعه لباس های تابستانی یقه مشکی مشکی و لباس های LuLaRoe را پوشیده ام. و لگینگ. ساق های تمام وقت. من نمی توانم صبر کنم تا دوباره شلوار بپوشم. و لباسهای دیگر و بله ، من می دانم که می توانم لباس های بیشتری در اندازه فعلی خود بپوشم ، اما الف) نمی خواهم پول خرج کنم و ب) از آن به عنوان پاداشی استفاده می کنم. آیا امیدوارید در پایان سال من کمد لباس خود را گسترش دهم؟ کفش هم.

بسیاری از احساسات مختلف در مورد Whole30 امروز. از یک طرف ، من می توانم خودم را برای این کار مادام العمر ببینم زیرا واقعاً آنقدرها هم بد نیست و احساس می کنم این ارتباط کاملاً جدید و سالم تری با غذا و خوردن به من می دهد. اما از طرف دیگر … من می خواهم همه چیز را بخورم. مطمئنم جایی در وسط به پایان می رسم ، اما به W30 نزدیک تر از شیوه قدیمی غذا خوردنم. من برای مناسبت های خاص و یک روز “وحشتناک” اینجا و آنجا را ترک می کردم ، اما به طور کلی مراقب مصرف غلات و قندم هستم. من نگران لبنیات و حبوبات نیستم ، اگرچه باید با آنها تماشا کنم تا یکباره زیاد غذا نخورم. نمی دانم. حدس می زنم ما فقط احساسم را ببینیم در حالی که همه چیز بعد از W30 پیش می رود. من واقعاً نمی توانم صبر کنم تا ببینم در آن زمان کجا هستم ، هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی!

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *