رفتن به نوشته‌ها

از راه راه نترسید: یک موضوع لباس


من از سال گذشته که وزن خود را افزایش دادم ، تقریباً مدام لباس یکسانی را پوشیده ام: یکی از نیم لباس و پیراهن های بافتنی پیراهن مشکی نیروی دریایی و یک ژاکت کش باف. این ظاهری است که در طول سالها (و در انواع مختلف ، مانند دامن های خط A با تاپ تنه و ژاکت کش دار) از پوشیدن آن لذت بردم. اما از آنجایی که من تقریباً هیچ چیز دیگری به تن نکرده ام ، اما من از آنها ناراضی هستم.

شاید کینه واژه درستی نباشد. منظور من این است که از نظر روحی بسیار احساس راحتی می کنم ، ترکیب آن بسیار آسان است ، نمی تواند بیشتر باشد از نظر جسمی راحت هم. من مجبور نیستم به این فکر کنم که صبح چه چیزی بپوشم تا برای کار آماده شوم ، که بسیار عالی است.

(در اینجا باید توجه داشته باشم که من همچنین سه لباس LuLaRoe Carly دارم که آنها را در حین چرخش هم می پاشم. کارلی یک لباس پیراهن با سجاف بلند و طرح تی شرت جیبی است. من خیلی دیوانه این سبک نیستم اما من عاشق چاپهایی هستم که توانستم پیدا کنم ، و بسیار راحت هستند با یک ژاکت کش نخی معمولی با یا بدون شلوار.)

پس مشکل چیست؟ حدس می زنم فقط متوجه شدم که این تنها لباس های کمد لباس من هستند می توان حالا که آن را بپوشم دیوانه ام می کند.

من فکر می کنم از یک طرف ، چرا باید باشد؟ به طور کلی ، من خانه را بدون نظم زیاد و مرتب به نظر می رسانم. اگر برای عموم راحت و آماده هستید ، چرا باید اهمیت داشته باشد؟ حتی اگر کوچکتر بودم ، آیا به هر حال نمی خواهم تا آنجا که ممکن است راحت باشم؟ دو چیز وجود دارد. ابتدا باید لباس های دیگر را تمیز کنم. من خجالت می کشم که بگویم یک دسته عظیمی از لباس در محل شستشوی لباسم دارم ، چیزهایی که چند ماه است نپوشیده ام ، زیرا حتی نمی دانم داخل آن چیست. زیرزمین ، جایی که لباس های شسته شده است ، به انبوهی از آشفتگی تبدیل شده است و من از رفتن به آنجا بیزارم ، و این فایده ای ندارد. این بر اساس نگرانی من در مورد لباس من است ، بنابراین باید آن را برطرف کنم. (شاید این آخر هفته ، حتی!)

نکته دیگری در مورد آنچه دیروز در محل کار پوشیدم. من این هفته قسمت زیر بشکه را با لباس های موجود تمیز کرده ام (یعنی باید یک شستشو انجام دهم!) و در نهایت یک شلوار عمدتاً یوگا با تی شرت استاندارد یونیورسال استاندارد و یک ژاکت کش دار پوشیدم-همه مشکی ، البته. وقتی به تصویر من در آینه اتاق خانم ها در دفتر نگاه کردم ، وحشتناکم این بود که شکمم بدون استفاده از لباس بیرون زده است. بزرگ است و پایین می افتد – پیش بند شکم کلاسیک. نمی دانم ، با دیدن او دوباره شوکه شدم. نمی توانم تصور کنم که من اینطور به نظر می رسم. (در صورتی که می پرسیدید ، نه ، ما واقعاً آینه های تمام قد در خانه نداریم. فکر می کنم این ایده بدی است.) پوشیدن چیزی مانند شلوار یوگا ، که پشتیبانی کمی یا بدون پشتیبانی ارائه می دهد ، باعث بدتر شدن آن می شود. واقعاً احساس کردم در معرض دیدم! من من واقعا متنفرم من این را می گویم ، اما چون صداقت را مخصوصاً در مورد این چیزها می دانم ، به شما می گویم: احساس می کردم یک وحشی هستم.

در حال حاضر اتفاقات زیادی در مورد من وجود دارد. یک ریباند کامل از 30 کامل وجود دارد که واقعاً آزاردهنده بود ، تمام وزنی را که در 30 کامل از دست داده بودم (که مقیاس را 2 روز زودتر از نمودار اصلی گرفتم ، و امروز با 333 باز می گردم) را پس می گیرم ، چیزهای پوشاک وجود دارد ، برخی موارد شخصی/روابط قوی وجود دارد ، یک چرندی در امور دولت ما در جریان است … و همه اینها واقعاً طاقت فرسا است و واقعاً مرا ناراحت می کند؟ غمگین ، دیوانه ، ناامید و نمی دانم کجا باید با او بروم. دیشب زیاد نوشیدم. امروز احساس می کنم جهنم است.

من هنوز غذای خود را به روال عادی بازگردانده ام. به نظر می رسد روی کاغذ بسیار آسان است. بعضی وقتها هم هست! اما اکنون به یک دیوار آجری برخورد کردم ، و این من را می ترساند. من می دانم که باید به تلاش خود ادامه دهم ، اما … خوب ، شما می دانید که چگونه است. بعضی روزها در درون خود دعوا ندارید.

در حال حاضر ، فکر می کنم کار کردن با کمد لباس مکانی مناسب برای رفتن است. من ایده کمد کمد ها (بدیهی است) را دوست دارم و فکر می کنم زمان آن رسیده است که واقعاً به آن عمل کنم و آن را به وقوع بپیوندم ، و تفکر خود را از نظر عزیزترین دوستانم ، گروه لباس پیراهن مشکی ، تغییر دهم.

***

نوع نوار کناری غیر مرتبط: این درباره کارهای قبلی من در زمینه کوهنوردی است. این نقل قول زن و شوهری را که با یک کامیون سفر می کنند دوست دارم ، در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چگونه در جاده تناسب اندام خود را حفظ می کنند:

“ما می خواهیم برای هرگونه ماجراجویی ای که زندگی در پیش دارد آماده باشیم. ما تمرین می کنیم تا همیشه در زندگی قوی بمانیم!” ماجراجویی آقا و خانم

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *