احداث مترو و تکمیل بیمارستان مهم‌ترین درخواست مردم استان تهران| چند پروژه نیمه‌تمام مانده‌اند؟به گزارش همشهری آنلاین، علاءالدین ازوجی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در تشریح روند اشتغالزایی در استان گفت: حوزه اشتغال استان تهران به سمت دانش بنیان و فناوری پایه حرکت می کند بنابراین باید از ظرفیت شهرستان‌های استان برای نقش آفرینی در این حوزه استفاده کنیم. شهرستان‌های استان تهران ظرفیت زیادی در حوزه اشتغال و درآمدزایی دارد که با آموزش و توسعه می‌توان آینده اشتغال جوانان در سطح استان را تأمین کرد.

ازوجی با اشاره به اینکه تکمیل بیمارستان و احداث مترو، تکمیل شبکه آب و فاضلاب و تقویت زیرساخت‌های آموزشی و فرهنگی از مهمترین درخواست مردم در سطح شهرستان‌های استان است، افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی، تقویت زیرساخت های لازم را دنبال می کند و برنامه ریزی ویژه ای برای این منظور انجام شده است.

او تاکید کرد: ۱۴۰۰  پروژه از سال های گذشته در ۱۶ شهرستان استان وجود دارد که بالغ بر ۴۵۰ مورد آن نیمه تمام است و با مصوبات سفر ریاست محترم جمهوری، بخش عمده‌ای از این طرح‌ها به اتمام می‌رسد. در شرایط دشواری که منابع و اعتبارات لازم برای تکمیل و ساخت طرح‌های عمرانی استان تهران تامین شده، مردم انتظار دارند که هر چه سریعتر بهره برداری از پروژه‌ها انجام شود.