اتفاقی که اخیرا رخ داده اعلام رسمی جنگ علیه خداوند استبه گزارش همشهری آنلاین، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در اولین مراسم بزرگداشت شهدای مدفون در حرم رضوی که اولین جمعه مهرماه در مشهد مقدس برگزار شد، از شهدای مکتب حسینی تجلیل کرد. فضایل فراوانی که همه معصومین (علیهم السلام) را شهید کرد.

معاون رئیس جمهور با اشاره به محل شهادت، افزود: هرکس که می خواهد جلوتر باشد از امام رضا(ع) اذن دارد. نمونه ای از این شهدا شهید حججی و شهید سلیمانی هستند. رزمندگان زیادی در دوران دفاع مقدس به حرم امام رضا (ع) آمدند و از اینجا رفتند.

وی ادامه داد: هیچ یک از بی گناهان جز با شهادت فوت نکردند. شهادت جایگاه بزرگی دارد و انسان را فدا می کند. حضرت علی (ع) فردی بی نظیر در تاریخ است که وقتی ضربه خورد و مرگش را قطعی دانست گفت با شهادت آزاد شدم.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه امروز برای گرامیداشت یاد و خاطره ۸۶۶ شهید مدفون در مرکز مقدس رضوی (ع) گرد هم آمده ایم، گفت: یاد و خاطره شهدای کربلا، حرم، عاشورای حرم، مدافعان حرم. محل. و غیره زنده و جاودانه است و وقتی یاد و خاطره شهدا زنده است آن را حفظ می کنیم یعنی مکتب او را زنده نگه داشته ایم و می دانیم آرمان های شهدا چیست.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان هجمه های رسانه ای استکبار به ملت ایران، افزود: خدا را شاکریم که زوزه شیطان علیه این نظام مقدس است و این نشان می دهد که او راه درست را بر اساس اصول ایمان و ایمان پیموده است. راه امام راحل

وی در خصوص گستردگی توطئه علیه غرور جهانی گفت: در گذشته بهانه اقتصادی و معیشتی بود اما آنچه اخیراً رخ داده اعلام جنگ در راه رسمی با خدا و دستورات الهی است، با خدا می جنگند. یعنی مشکل دارند با خود خدا و او آن را آزادی می نامد.

معاون رئیس جمهور به تعریف آزادی که این روزها زیاد شنیده می شود اشاره کرد و گفت: از این کلمه دو تعریف وجود دارد، تعریف آزادی از زبان شهدا و تعریف آزادی به زبان افتخار آزادی. از بندگی خدا و نافرمانی خدا. یعنی من دوست دارم آزاد باشم و تو کنترل داری که آزادی و غرور غربی است.

قاضی زاده هاشمی آزادی تعریف شده از زبان شهدا را برجسته کرد و گفت: آزادی و رهایی از بندگی است. یعنی سعی می کنم به دستورات خدا عمل کنم. من حاضرم خودم را فدای آزادی جامعه کنم، اما جامعه را فدای خودم نکنم.

به گزارش سایت بنیاد شهید خراسان رضوی، وی تصریح کرد: آزادی شهدا مسئولیت می آورد و از آزادی غرب دوری می کند، شهدا آماده فداکاری و فداکاری هستند اما آزادی غرب یعنی هرکسی خود را فدا کند. ، جنگ اینجاست و حضرت امام راحل در کتاب خود فرمودند اگر دشمن جلوی مکتب حسین بایستد ما در مقابل دنیا ایستاده ایم.

رئیس بنیاد شهید افزود: دشمنان ما از مهدویت بسیار می ترسند و در این زمینه تحصیلات جدی دارند و با شروع این حرکت، خردسالان و پیران در شعر سلام فرمانده و موفقیت حکومت مردمی در عرصه های مختلف. اتفاقی افتاد یا در عرصه بین المللی شکل گرفت به پیمان شانگهای پیوست، دسیسه استکبار را آغاز کرد و آخرین توطئه واکنش دشمن به پیروزی ملت ایران بود. و اثربخشی حکومت مردمی

معاون رئیس‌جمهور به قدرت ایران در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: ایران از نظر قدرت‌های بزرگ دنیا مانند روسیه، چین و دیگر کشورها به‌عنوان کشور قدرتمندی محسوب می‌شود که برای حل مشکلات مختلف دنیا نیاز به حضور دارد، اما ما این کار را انجام می‌دهیم. دشمنانمان را تحمل نکنیم این حضور.. هر بار که ملت ایران در آستانه یک پیروزی در تاریخ بود، درگیری با توطئه های مختلف آغاز می شد.