آیا دلیل استعفای معاون رئیس جمهور مشخص شده است؟ | تعیین MPs باید از فرمت هایی مانند Dr. ستاری، خیرالدین و…به گزارش همشهری آنلاین، محمد وحیدی درباره دلیل احتمالی استعفای معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: به نظر می رسد این استعفا به تغییر ساختار دولت مربوط باشد.سورنا ستاری. وزارت علوم

وی با بیان اینکه به دلیل تعطیلی مجلس هنوز اطلاعات بیشتری از دلیل استعفای دکتر ستاری دریافت نکرده است، افزود: همکاری با مردم. وزارت علوم، فناوری و نوآوری اخیراً تأسیس شده است.»

وی با تایید اینکه هیچ مخالفتی با انتصاب این معاونت وجود ندارد و بسیار مهم است، افزود: اما همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری و معاونت فناوری و نوآوری باید در داخل وزارت علوم تقویت و افزایش یابد.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری شورای اسلامی گفت: انتظار می‌رود رئیس‌جمهور تحقیقات متعددی در خصوص استعفای دکتر دکتر انجام دهد. ستاری، افزود: تنها پشتیبان معضل مبتنی بر دانش کهن، مقام معظم رهبری است. و در این زمینه معاونت علمی معاونت علمی اقدامات زیادی توسط رئیس جمهور انجام شده است بنابراین رئیس جمهور باید اقدامات و نتایج به دست آمده در این زمینه را به دقت بررسی کند.

تصاویری معنادار و پایان استعفای معاون رئیس جمهور

عکس های اختصاصی استعفای معاون رئیس جمهور به تنهایی در جلسه کلیدی دولت

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در شورای اسلامی با اشاره به اینکه دکتر ستاری یکی از توانمندی های علمی کشور است، ادامه داد: دولت سیزدهم طبق تاییدیه. مقام معظم رهبری توجه ویژه ای به حوزه دانش دارند و برای کسب نتایج خوب باید از چهره هایی مانند دکتر دکتر استفاده کرد. ستاری، خیرالدین و…

وحیدی با اشاره به اینکه معاونت علمی یک نهاد تصمیم گیرنده و هماهنگ کننده در حوزه علمی است، افزود: مقام معظم رهبری در شعار امسال تاکید کردند که کلید پیشرفت کشور علم و فناوری است و بنابراین. برای درک این اهمیت باید از همه افراد علمی کشور استفاده کرد.

سورنا ستاره ها معاون رئیس جمهور استعفا داد؟