آیا بیت کوین به ۲۰۰۰۰ دلار کاهش می یابد؟به نظر می رسد کل بازار ارزهای دیجیتال سقوط کرده است زیرا به طور متوسط ​​​​بیش از ۵ درصد در ۲۴ ساعت از دست داده است، اما آیا بیت کوین همانطور که برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند به ۲۰۰۰۰ دلار می رسد؟ در اینجا به پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین نگاه می‌کنیم و تخمین می‌زنیم که آیا قیمت واقعاً در یک سقوط آزاد است یا می‌تواند بالاتر و برگشت‌پذیر باشد.

واضح است که بیت کوین همچنان در حال کاهش است. قیمت‌ها توانستند برای مدتی تثبیت و بهبود پیدا کنند، اما قیمت‌های خرده‌فروشی افزایش و کاهش یافت.

به گفته کریپتو، ارزش بیت کوین از ۳۱۵۰۰ دلار به قیمت فعلی آن کاهش یافته است، اما ما همچنان در منطقه حمایت قوی بیت کوین هستیم.

بیت کوین احتمالاً حرکت مشابهی در قیمت انجام می دهد و از قیمت حمایت قوی ۲۷۵۰۰ دلار عبور می کند. در حالی که بیشتر معامله گران شروع به فروش زیاد کرده اند، دیگران آن را بهترین زمان برای خرید بیت کوین می دانند، حتی اگر قیمت خوبی برای ضرر تعیین کنند.

حتی اگر بازار ارزهای دیجیتال در قرمز باشد، باز هم فرصتی برای بازگشت وجود دارد. بیت کوین در حال حاضر بیش از ۴۷ درصد تسلط دارد و در صورت بهبود قیمت ها می تواند بازار را بالاتر ببرد. قیمت بیت کوین در حال حاضر در منطقه حمایت قوی قرار دارد که به ۲۷۵۰۰ دلار و ۳۰۰۰۰ دلار محدود شده است.

از طرف دیگر، اگر بیت کوین قیمت ۲۷۵۰۰ دلار را کاهش دهد، احتمال سقوط بیت کوین به قیمت ۲۰۰۰۰ دلار بسیار زیاد است زیرا هیچ پشتیبانی واقعی بین ۲۷۵۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار وجود ندارد. وقتی بیت کوین بالا رفت، ۲۰۰۰۰ دلار خواند و به طور مستقیم به ۳۰۰۰۰ دلار حرکت کرد.