آوای ۱۳ را در شبکه های اجتماعی بشنویدبه گزارش همشهری آنلاین، مدیر ارتباطات منطقه ۱۳ تهران گفت: به منظور ارتباط بهتر شهرداری منطقه ۱۳ با شهروندان ساکن در این منطقه و ایجاد بستری جدید برای ارتباط بهتر و بیشتر، بر اساس برنامه ریزی انجام شده، برنامه رادیویی “آوای ۱۳” در بستر مجازی منتشر و منتشر می شود و شبکه اجتماعی نیز برنامه ریزی شده است.
«رضا افشار» درباره محتوای این برنامه گفت: این برنامه تلاش می کند خدمات و دستاوردهای مناطق مختلف شهری منطقه را به عنوان راهی جدید برای اطلاع رسانی دغدغه های مردم و مطالبات مدیریت شهری یکپارچه کند.
وی با بیان اینکه در دنیای امروز نیازمند استفاده از سیستم های نوین در حوزه ارتباطات و رسانه هستیم، گفت: یکی از ابزارهای ارتباطی که در سال های اخیر از برنامه های رادیویی و پادکست ها به درستی استفاده نشده است. و به همین دلیل در نظر داریم از این مهارت مهم به بهترین نحو متناسب با خط مشی حوزه شهری و شنیدن دغدغه ها و خواسته های مردم استفاده کنیم.
به گفته افشار، این برنامه که بر اساس استانداردهای برنامه‌سازی رادیویی تدوین شده است، در ۱۳ منطقه، گروه‌ها و کانال‌های محلی و منطقه‌ای و همچنین گروه‌های مجازی پرمخاطب که به شهروندان منطقه اجازه می‌دهند در اختیار علاقه‌مندان به شبکه‌های اجتماعی قرار گیرد. عضو است و مردم می توانند با شماره تلفن ۹۶۰۳۹۵۸۵ نظرات و نظرات خود را در مورد این برنامه اعلام کنند.
آوای ۱۳ توسط «علی البرزی» به تهیه کنندگی «نیاز صوفی» و نویسندگی «کبری جعفری» منتشر می شود.