آنتونی هاپکینز، روان‌پزشک آدم‌خوار، مسن‌ترین فرد در جامعه NFT است که وارد دنیای متاورس شده است.به گزارش همشهری آنلاین، آنتونی هاپکینز با حضور در نشست خبری آنلاین به خبرنگاران گفت: NFT بوم خالی برای خلق اشکال جدید هنر است.

این بازیگر ۸۴ ساله تاکید کرد که متاورس فرصتی فوق العاده برای ارتباط با مخاطب به شیوه ای کاملا متفاوت است.

او ادامه داد: من مسن ترین فرد در جامعه NFT هستم که ثابت می کند هر چیزی در هر سنی امکان پذیر است.

قرار بود از آن در “مجموعه ابدی” از ۱۰ شخصیت مختلف که هاپکینز در طول فعالیت سینمایی خود به تصویر کشیده است استفاده شود، از جمله هانیبال لکتر در “سکوت بره ها” و اودین در فیلم “ثور” مارول ۳. این مجموعه همچنین شامل آثار هنری و نقاشی است. توسط هاپکینز

مدیرعامل شرکت Orange Comet که با هاپکینز در این پروژه همکاری می کند، گفت که این پروژه ها در اواسط شهریور ماه در بازار NFT عرضه می شوند و بخشی از درآمد حاصل از فروش آنها صرف امور خیریه می شود.

NFT های هاپکینز باید در قالب انیمیشن های کوتاه ارائه شوند و شامل ۱۰ کهن الگوی بخش دهنده، قهرمان، دلقک، حاکم، عاشق، کاوشگر، خالق، حکیم، دزد و جادوگر باشد.

ایده های مختلفی برای برندگان در نظر گرفته شد، از جمله، علاوه بر نسخه چاپی با امضای هاپکینز، صرف غذا با او، گفتگوی آنلاین و یک نسخه از نقاشی با امضای این هنرمند.

در سال ۲۰۰۵ هاپکینز به عنوان یک نقاش از طریق یک نمایشگاه انفرادی ظاهر شد و اکنون این نقاشی ها نیز وارد دنیای NFT می شوند.

هنرمندان دیگری مانند جانی دپ و اسنوپ داگ وارد دنیای متاورس شدند و مورد استقبال عموم قرار گرفتند. تا به امروز بزرگترین پروژه NFT شرکت “Orange Comet” مربوط به “Walking Dead” یا “The Walking Dead” است.

کارگردان فیلم Men in Black 2 بری ساننفلد در حال تولید مجموعه سه بعدی دیجیتال NFT بر اساس دایناسورها در مقابل. بیگانگان.