رفتن به نوشته‌ها

آمیت شاه به کارگران می گوید – BJP برای تشکیل دولت اکثریت کامل در گوا باید در انتخابات شرکت کند.


نکات اصلی داستان

  • تبریک به گوا ، اولین کشوری که در اولین دوز 100 vacc واکسینه شد.
  • اکثریت مطلق به معنای حق حکمرانی عاری از فساد است: شاه
  • آمیت شاه در کنگره کارگران در گوا سخنرانی می کند

انتخابات مجمع عمومی قرار است سال آینده در گوا برگزار شود ، به همین دلیل BJP آماده سازی خود را آغاز کرده است. آمیت شاه ، رئیس سابق حزب و وزیر کشور اتحادیه در سخنرانی روز پنجشنبه خود در کنفرانس کارگران گوا گفت که این بار باید انتخابات برای تشکیل دولت اکثریت کامل در گوا برگزار شود. اکثریت مطلق به معنی ثبات است.

آمیت شاه در حالی که شور و اشتیاق زیادی را در بین کارگران BJP در گوا نشان داد ، گفت که این بار انتخابات باید برای دولت اکثریت کامل در گوا برگزار شود. اکثریت مطلق به معنی ثبات است. اکثریت مطلق به معنای حق اداره آزادانه فساد است. اکثریت مطلق به معنای حق اداره آزادانه فساد است. اکثریت مطلق به معنای اجرای سیاست آنتیودایا در محل است.

وی گفت که در همه احزاب سیاسی تشکیل شده قبل و بعد از استقلال ، BJP تنها حزبی است که روح آن نه یک رهبر بلکه یک کارگر است. BJP بدون کارگران تصور نمی شود.

روی این هم کلیک کنید– شاه مقدمات انتخابات در 5 ایالت و راهکارهایی را که در دفتر قدیمی ایجاد شده بود ، ارزیابی کرد

رابطه صمیمانه BJP با گوا ادامه خواهد داشت: شاه

در مورد گوا ، آمیت شاه گفت که گوا استقلال خود را مدت ها پس از استقلال کشور به دست آورد. کارگران گن سنگ از سراسر کشور جنگیدند و جان خود را فدا کردند تا هر قسمتی از گوا را آزاد کنند. BJP رابطه مستقیمی با استقلال و رونق گوا در گوا دارد که در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

وزیر کشور آمیت شاه با اشاره به حکم کنگره در گوا گفت که کل کشور شاهد حاکمیت کنگره در کنار گوا بوده است ، بنابراین کنگره به آرامی در حال اتمام است. مسئولیت BJP توسعه کامل گوا و ترویج و حفاظت از زیبایی های طبیعی آن است ، بنابراین ما باید در اینجا مجدداً با اکثریت قاطع دولت BJP را تشکیل دهیم.

تبریک به گوا بابت واکسیناسیون: شاه

او گفت نارندرا مودی ، نخست وزیر ، برای بهترین و درست ترین راه مبارزه با کرونا در کل جهان مبارزه کرد. این امر به این دلیل اتفاق افتاد که همراه با دولت ، 130 کرور مردم در این کشور نیز در هند با کرونا مبارزه کردند. وی گفت که نخست وزیر قبلاً تصور کرده بود که کشور در 100 سال آینده در 75 سالگی استقلال از طریق برنامه جاتی شاکتی چگونه خواهد بود.

در مورد موفقیت گوا در جنگ با کرونا ، آمیت شاه گفت که می خواهم به پرامود ساوانت ، وزیر وزیر گوا ، تبریک بگویم که گوا اولین کشوری است که با اولین دوز واکسن کرونا 100٪ واکسینه شده است.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *