آمار فروش هفتگی تئاتر «الکترا» با ۳ میلیون تومان کمترین و «شکوفه های گیلاس» با ۳۵۱ میلیون تومان بیشترین فروش را دارند.


به گزارش همشهری آنلاین، آمار فروش هفتگی و مخاطبان نمایش های برگزار شده در سالن اصلی چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه کنسرت مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به صورت اختصاصی برای نمایش اعلام شد.

آمار فروش هفتگی تئاتر The

نمایش «شکوفه های گیلاس» به کارگردانی سید محمد ایجوان که اجرای خود را در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان آغاز کرده است، از ۹ تیرماه برگزار می شود. ، نیم بها، تخفیف و خارجی) و میزبانی ۳ هزار و ۱۷۵ بیننده، به فروش ۳۵۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.

برنامه «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی که اجرای خود را از ۳ تیرماه در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرد، تاکنون (شامل قیمت تمام شده، نیم بها، تخفیف و بلیت خارجی) در ۱۳ نوبت اجرا شده است. به میزبانی ۶۸۸ تماشاگر به فروش ۳۸ میلیون و ۷۵۹ هزار تومان دست یافت.

آمار فروش هفتگی تئاتر The

«روزی دیگر» به کارگردانی نادیا فرجی که از ۱۷ خرداد تا ۱ تیرماه در کارگاهی با ظرفیت ۲۶ نفر برگزار شد و قیمت بلیت آن ۵۰ هزار نفر برآورد شده است، شامل ۲۰ اجرا و ۵۴۸ تماشاگر (با احتساب کامل). بلیط) قیمت، نیم بها، تخفیف و خارجی) به فروش معادل ۲۲ میلیون و ۷۵ هزار تومان رسید.

لازم به ذکر است این اجرا از پنجشنبه ۱۱ تیرماه تا جمعه ۱۶ مرداد ماه از “کارگاه نمایش” به “اتاق سایه” منتقل شد. با توجه به ظرفیت اتاق ۷۲ نفره، قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان، ۲۷ نمایش و ۱ هزار و ۳۶۸ تماشاگر معادل ۵۲ میلیون و ۶۹۵ تومان فروش داشته است.

نمایش “الکترا” به کارگردانی فرزاد امینی که جمعه ۱۶ مرداد در سالن سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان با یک نمایش ۶۶ تماشاگر (با احتساب قیمت تمام شده نیم بها) روی صحنه رفت. ). قیمت، بلیط تخفیف دار) دار و مهمان) به فروش معادل ۳ میلیون و ۳۳۶ هزار تومان رسید.

اعلام فروش هفتگی نمایش شکوفه های گیلاس با دو نمایش در بالای لیست

هزینه تئاتر چقدر است؟ | بیشترین و کمترین فروش «پروین» ۱۶۵ و «روزی دیگر» ۱۷ میلیون تومان است.

نمایش “مجلس خوانی نسوان” به سرپرستی نسیم مقدم و ارغوان راستی که از ۳۱ تیرماه در کارگاهی با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۵۰۰۰۰ تومان در روز جمعه ۱۶ مرداد ماه با تخفیف ویژه برگزار شد. و خارجی)، ۳۱۵ بیننده و ۱۵ نمایش معادل ۱۴ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان فروخته شد.

نمایش شاد در ژاپن به کارگردانی علی فتحعلی که از روز اول تیرماه در تماشاخانه سنگلج (شامل قیمت تمام شده، نیم بها، تخفیف – قیمت و بلیت خارجی) ۳۰ اجرا و ۴ هزار و ۴۱۹ بیننده روی صحنه رفته است. معادل ۱۳۶۷۵۴۰۰۰ تومان بدست آمد.

نمایش «غول نخودی» به کارگردانی حسین فدایی حسین هام که ۱۸ تیرماه با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان روی صحنه رفت، تاکنون ۲۲ اجرا داشته و ۲۷۸۹ بیننده (شامل بلیت کامل، نیم بها، تخفیف و خارجی) داشته است. فروش معادل ۶۴ میلیون و ۷۲۱ هزار تومان.

نمایش «پنگوئن ها» به کارگردانی زیباروی برجی فلاح که از جمعه ۱۹ تیرماه با قیمت ۳۰ هزار تومان روی صحنه رفته است، تاکنون ۲۲ اجرا و ۲۷۲۳ بیننده (با احتساب قیمت و نیم) داشته است. قیمت بلیط). ، تخفیف ها و خارجی ها) به فروش معادل ۶۰ میلیون و ۲۱۲ هزار تومان رسید.