آزمایش های اجباری کووید-۱۹ برای مسافران واکسینه شده به بریتانیا لغو شد


آخرین اخبار سلامت سفر

تصویر خبر: آزمایش های اجباری کووید-19 برای مسافران واکسینه شده به بریتانیا لغو شد

جمعه، فوریه ۱۱، ۲۰۲۲ (HealthDay News)

مقامات روز جمعه اعلام کردند مسافران واکسینه شده دیگر مجبور نخواهند بود هنگام ورود به بریتانیا آزمایش کووید-۱۹ را انجام دهند.

ساکنان بریتانیا و بازدیدکنندگانی که حداقل دو دوز واکسن تایید شده کووید-۱۹ را مصرف کرده اند، اکنون فقط باید قبل از ورود، فرم جستجوگر مسافر را پر کنند. آسوشیتدپرس گزارش شده است.

افراد واکسینه نشده همچنان باید قبل و بعد از ورود آزمایشات را انجام دهند، اما تا زمانی که نتیجه منفی دریافت نکنند، دیگر مجبور نیستند خود را ایزوله کنند.

پس از نزدیک به دو سال محدودیت شدید سفر، خطوط هوایی و سایرین در صنعت سفر از این اعلامیه استقبال کردند AP گزارش شده است.

دولت محافظه کار بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، ماه گذشته اکثر قوانین داخلی را لغو کرد. ماسک صورت دیگر در بیشتر فضاهای سرپوشیده در انگلیس وجود ندارد، طبق گزارشات، پاسپورت های اجباری و واکسن برای ورود به کلوپ های شبانه و رویدادهای بزرگ لغو شده است. AP.

جانسون گفت که امیدوار است محدودیت نهایی – قرنطینه اجباری برای افرادی که آزمایش آنها مثبت است – تا پایان ماه به عنوان بخشی از یک برنامه برای زندگی طولانی مدت با کووید برداشته شود. AP گزارش شده است.

به گفته شان دویل، مدیر اجرایی بریتیش ایرویز، سایر کشورها باید از “رویکرد عمل گرایانه” بریتانیا پیروی کنند.

یکی از دو ترمینال فرودگاه گاتویک لندن از ژوئن ۲۰۲۰ بسته شده است، اما فرودگاه گفته است که قصد دارد ماه آینده آن را بازگشایی کند.

اندرو فلینتهام، مدیر عامل گروه مسافرتی TUI UK، از این اقدام استقبال کرد و گفت: AP که “تقاضای بزرگ برای سفرهای بین المللی وجود داشته است.” او گفت که مردم در تلاش بودند تا برای تعطیلات مدرسه در این ماه و تعطیلات عید پاک آوریل، تعطیلات را رزرو کنند.

الزامات آزمایش برای مسافران یکی از آخرین محدودیت‌هایی بود که در دو سال گذشته در واکنش به همه‌گیری کووید در بریتانیا اعمال شد.

در حالی که سایر کشورهای اروپایی محدودیت های COVID را کاهش داده اند، AP گزارش داد که برخی از کارشناسان از لغو قانون آزمایش مسافر توسط بریتانیا شگفت زده شدند.

تیم اسپکتور، اپیدمیولوژیست در کینگز کالج لندن، آن را “بیشتر یک بیانیه سیاسی به جای علمی” توصیف کرد.

وی ادامه داد: «این کار منطقی دارد و کشورهای دیگر کارهای مشابهی انجام می دهند، اما واضح است که این یک مسابقه برای دولت است که بگوید «بریتانیا اولین است، بریتانیا اولین کسی است که از این وضعیت خارج می شود، بریتانیا Omicron را فتح کرده است، برنامه تقویت کننده ما این است. اسپکتور گفت رادیو تایمز، بر اساس AP.

در میان کشورهای اروپایی، تعداد قربانیان کرونا در بریتانیا پس از روسیه با بیش از ۱۵۹۰۰۰ مرگ و میر رسماً ثبت شده است. AP. این گزارش گزارش داد که از زمان اوج گیری Omicron در اوایل ژانویه، این کشور شاهد کاهش عفونت های جدید و بیماران مبتلا به کووید در بیمارستان ها بوده است.

در مجموع، ۸۴.۶ درصد از بریتانیایی‌های ۱۲ ساله و بالاتر، دو واکسن کووید را تزریق کرده‌اند و تقریباً دو سوم آنها واکسن تقویت‌کننده داشته‌اند. AP گزارش شده است.

اطلاعات بیشتر

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده اطلاعاتی در مورد سفرهای بین المللی برای آمریکایی ها دارد.

منبع: آسوشیتدپرس، فوریه ۱۱، ۲۰۲۲

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/