آخرین خبر از روند تایید وضعیت دوچرخه / انتخابات ریاست جمهوری به دوره کمیته ملی المپیک موکول می شود-خبر خوب


به گزارش خبر خوش به نقل از ایرنا، دو فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان مدت هاست که تحت نظر هستند و تصویب نشدن کنوانسیون بین المللی وضعیت این فدراسیون به تعلیق دوچرخه بدون رئیس منجر شده است.

در حالی که یکی از قهرمانان سابق این فدراسیون در حال حاضر مسئولیت این فدراسیون را بر عهده دارد، اما همچنان تماس ها و تماس هایی با فدراسیون بین المللی ادامه دارد که هدف آن تسریع در تصویب اساسنامه حاکمیتی آن است و در آخرین رویداد، چند شب پیش. . طرف ایرانی برای همکاری به فدراسیون بین المللی ایمیلی ارسال کرده است.

با توجه به وجود مسابقات داخلی و بین المللی فراوان برای فدراسیون، تصویب اساسنامه و شرایط لازم برای برگزاری مجمع انتخاباتی می تواند فدراسیون را از وضعیت فعلی خارج کند و به ورزش نظم بخشد. رکابزنان کشورمان در اولین حضور خود در عرصه بین المللی باید در نیمه دوم خردادماه در رقابت های قهرمانی آسیا برای جام جهانی به مصاف حریفان خود می رفتند. پیست آسیایی به میزبانی هندوستان و بدون شک آرامش و آرامش بیشتری وجود داشت. آرامش در این فدراسیون هر چه احتمال این اتفاق بیشتر شود. موفقیت

انتخابات کمیته ملی المپیک هم اکنون ۵ شهریورماه برگزار می شود و باید دید آیا تصویب وضعیت فدراسیون دوچرخه سواری پیش می رود تا انتخابات در این رشته باشد یا خیر. در دوره جدید چه کسی رئیس فدراسیون خواهد شد.