رفتن به نوشته‌ها

آب گیلاس فشار خون بالا را از بین می برد – دکتر بینایی خادیمیان


توت فرنگی 1- آب گیلاس فشار خون را از بین می برد

آب گیلاس قاتل فشار خون بالا

فشار خون بالا یکی از مهمترین مشکلات سلامتی است که می تواند منجر به بیماری های قلبی و مغزی شود. هنگامی که فشار خون کنترل نمی شود ، می تواند منجر به عوارضی در بدن انسان مانند بیماری قلبی و سکته شود. محققان انگلیسی اخیراً دریافتند که مصرف آب گیلاس تأثیر مشابه داروهای ضد فشار خون دارد و می تواند یک درمان م forثر برای فشار خون بالا باشد.

رژیم غذایی یکی از اولین خطوط دفاعی در برابر فشار خون بالا است. به طور کلی ، رژیم مناسب فشار خون می تواند به شما در حفظ فشار خون سالم بدون عوارض جانبی داروها کمک کند. علاوه بر برخی مواد غذایی که ممکن است به کاهش فشار خون شما کمک کند ، برخی از انواع نوشیدنی ها نیز می توانند به شما کمک کنند. می تواند مفید باشد.

محققان انگلیسی اخیراً دریافتند که مصرف آب گیلاس تأثیر مشابه داروهای ضد فشار خون دارد و می تواند یک درمان م effectiveثر برای فشار خون بالا باشد.

محققان دانشگاه نورتومبرلند دریافتند افرادی که 60 میلی لیتر کنسانتره گیلاس ترش را با آب رقیق می نوشند ، فشار خون آنها در عرض سه ساعت هفت درصد کاهش می یابد. این میزان برای کاهش خطر سکته مغزی تا 38 درصد یا بیماری قلبی تا 23 درصد کافی است و می تواند معجزه کند.

بسیاری از مردم در سراسر جهان از فشار خون بالا رنج می برند ، که در صورت عدم درمان خطر حمله قلبی ، نارسایی قلبی ، بیماری کلیوی ، سکته مغزی و زوال عقل را افزایش می دهد.

بر اساس تحقیقات انجام شده بر روی چندین فرد و گروه حاوی 60 میلی لیتر کنسانتره گیلاس ترش با 100 میلی لیتر آب رقیق شده و چندین نفر که معمولاً شربت و آب میوه مصرف می کردند ، به این نتیجه رسیدند افرادی که از گیلاس به عنوان درمان فوری فشار خون استفاده می کردند. فشار خون 7 درصد بیشتر از افرادی که نوشیدنی با طعم میوه می نوشند کاهش یافته است.

محققان تأثیر آب گیلاس ترش بر فشار خون بالا را به منبع غنی از اسیدهای فنولیک میوه نسبت می دهند – نوعی آنتی اکسیدان که به طور طبیعی در این میوه تولید می شود. محققان همچنین دریافتند که بیشترین تأثیر بر فشار خون زمانی رخ می دهد که سطح دو اسید فنولیک ، اسید وانیلیک و اسید پروتوکاتولیک در خون بیماران به اوج خود برسد.

آنها می گویند: “بیشتر بیماری های قلبی عروقی ناشی از عوامل خطری هستند که می توان آنها را کنترل ، درمان یا اصلاح کرد ، از جمله فشار خون بالا ، کلسترول ، چاقی ، مصرف دخانیات ، عدم تحرک بدنی و دیابت.”

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *